CESTA DO INDIE               POJEĎTE S NÁMI

11.06.2024

Cestu podnikáme vždy říjen - listopad a  únor - březen.

Cesta začíná v Praze nebo Vídni na letišti. Let trvá zhruba dva krát po  6 hodinách letu. Vše s vámi absolvuji a zařídím letenky i vízum. Po příletu zajistím odvoz do domluveného ubytování a potom vás čeká tři týdny relaxace u moře. Ayuverdská centra, jógová centra, masáže, nádherné pláže a restaurace. Snadná doprava kdykoliv a kamkoliv. Ukážu  vám mě známá místa, temply, slony, festivaly. Taky kde si koupíte úžasnou zeleninu a ovoce, kokosový ořech, indické jídlo za 30 korun, zařídím výlety na lodi, vlakem,..

Můj kamarád v Indii umí částečně česky a rusky, postará se v ubytování o vás jako o svoji rodinu, večer vám zahraje na kytaru, dojede pro jídlo, koupí co potřebujete, poradí se vším co máte na srdci.

V indii poznáte co je klid na srdci, nic neřešíte, starosti jdou mimo jenom ENJOY   - UŽÍVAT SI

Nedělám to jako cestovka je to přátelská nabídka , pojeďte se mnou a za málo peněz poznáte bezpečnou Indii.

Cena za tři týdny: 

1 osoba  38 tisíc  jedno lůžkový pokoj

cena na osobu ve dvoulůžkovém pokoji 35 tisíc na osobu DVĚ OSOBY NA POKOJI 

V ceně:

  •  letenka
  •  vízum
  • ubytování 21 dní
  • doprava z letiště a na letiště 
  • doprovod z Prahy na místo a zpět, pomoc na místě, poradím, zařídím, koupím, objednám :)

Když se rozhodnete, jde už to samo. 

Taky jsem nebyla odvážná na to překročit svůj komfort a sednou do letadla a letět do neznáma. 

Teď už vím , že i v padesáti můžete začít dělat to co vás baví a cestovat do zemí které vás lákají a dříve jste si netroufli ani doufat, že se to jednou uskuteční.

Teď bych vám ráda nabídla moji pomoc a podporu na cestě do Indie. Jezdím do oblasti Kerala Varkala, kde vás čeká určitě dobrodružství, ale zároveň bezpečí a lidé kteří vám pomohou.

Jezdím do Indie dva krát do roka můžete, jet se mnou nebo vám zprostředkuji letenku, dopravu z letiště do ubytování, ubytování a podporu kamaráda na místě. Ubytujete se v penzionu o šesti pokojích.

 Pokoje mají velkou postel pro dva, záchod a koupelnu. Společné prostory jsou kuchyň se zásobníkem pitné vody, terasa, pergola. 

Můj kamarád je majitelem penzionu, večery vám zpříjemní hraním na kytaru a pomůže vám zařídit vše co bude nutné. Jízdenky na vlak, masáže, jogu, doporučí jídlo, restauraci, objedná taxi nebo TukTuk. Domluvíte se snadno s překladačem, umí pár slov česky a částečně rusky.

https://www.facebook.com/vinod.surendrannair/photos

https://www.youtube.com/@sundyeorient1520

https://www.youtube.com/channel/UCr7AgMFBuTnkc8HTOy-iXGAVarkala